לוקרים ותא אחסון

בשנים האחרונות אנו עדים לעוד ועוד מוסדות חינוך ועסקים המשלבים לוקרים ותאי אחסון בשטחם. בתאי האחסון ניתן לאחסן פריטים רבים כל עוד הם במימדים מתאימים.

לוקרים ותאי אחסון בבתי ספר

חוסך העמסת תיקים

הלוקרים ותאי האחסון מזכים את התלמידים בבריאות טובה יותר ומייתרים את העמסת התיקים באביזרי לימוד, חוברות ומחברות

מונע שכחת ציוד יקר ערך

הלוקרים ותאי האחסון מונעים שכחת ציוד יקר ערך, כיוון שכל הפריטים החשובים כבר מאוחסנים בפנים (משמעות הדבר מבחינת התלמידים היא הסוף לתירוצים כמו "שכחתי ספר חשבון")

מאפשר פרטיות בבית הספר

אפשור פרטיות בשטח בית הספר או העסק - הזמנת לוקרים ותאי אחסון מייצרת הזדמנות לתלמיד לפרטיות בשטחי בית הספר, תוך שמירה על פריטים חשובים ובעלי ערך רגשי עבורו.

Locker room

לוקרים ותאי אחסון במלתחות

לוקרים אלו משמשים כארונות הלבשה, ומיועדים בין היתר למכוני כושר, מתחמי קאנטרי, ספא, בריכות שחיה וכן הלאה.
בדומה ללוקרים הקיימים בבתי ספר, תאים אלו משמשים כתאי נעילה אישיים בהם ניתן להניח חפצים שונים (טלפונים, בגדים, נעליים וכדומה) בזמן הפעילות הספורטיבית.
הלוקרים יעניקו ללקוחותיכם פרטיות ואפשרות לשמור על ציוד יקר ערך בצורה בטוחה והרמטית.

לוקרים למקומות עבודה

אנו מייצרים ומתאימים פתרונות אחסון למקומות עבודה שונים בהם מועסקים מספר גדול של עובדים שעליו להחליף בגדי עבודה לפני ואחרי שעות העבודה.
במקומות אלו מוענק לכל עובד לוקר אישי, בו הוא יכול לאחסן את כל הציוד האישי ויקר הערך.

איך אנחנו יכולים לסייע לכם?

הקוסם מתמחה בהתאמת פתרונות אחסון מכל הסוגים לכל סוגי המוסדות והעסקים.
אצלנו תוכלו למצוא לוקרים ותאי אחסון אישיים במגוון רחב של מידות ובחלוקה לתאים. ניתן לבחור בין צבעים שונים ודגמים שונים לבחירתכם.
כל הארונות מיוצרים מטרספה ו- h.p.l איכותיים, העשויים שכבות על שכבות. בתהליך הייצור דואגים להפוך אותם לקשיחים ועמידים מאוד בפני חום, קור ומים. כיוון שמדובר בחומר מבודד ועמיד עד מאוד, הוא מהווה פתרון מושלם ומתאים גם עבור מקומות בהם רמת הלחות גבוהה (שירותים או מלתחות).
לסיכום, תאי האחסון והלוקרים עשויים חומר עמיד מאוד , לא מתבלה, לא מחליד , עמיד בפני מים והתנפחויות ובנוסף ניתן לצבוע אותו ולמתג אותו בקלות בהדפסה בפורמט רחב.